PROGRAM WITAMY KATALOG 18 do 27.12.2023

Dołącz do Klubu Oriflame już teraz! Korzystaj z możliwości zamawiania bez żadnych zobowiązań dla siebie i swoich bliskich lub rozpocznij swoją przygodę biznesową z Oriflame i Programem Witamy. W obu przypadkach otrzymasz stały rabat w wysokości 20% już od pierwszego zamówienia. Rejestracja w Klubie Oriflame to szansa na niesamowite korzyści. Zapewne już niejednokrotnie miałaś do czynienia z programami lojalnościowymi, gdzie zbiera się punkty podczas zakupów w różnych sklepach stacjonarnych, prawda?

W przypadku Oriflame system ten działa nieco inaczej, ponieważ punkty za zakupy możesz wymieniać na gwarantowane nagrody już po 3 tygodniach w programie Witamy! Wybór nagród następuje podczas drugiego etapu punktowanego zamówienia w kolejnym katalogu. Przez cały okres trwania kolejnego katalogu masz możliwość odbierania nagród za punktowane zamówienia. Jeśli suma punktów w danym katalogu osiągnie 110 lub więcej, na drugim etapie zamówienia będziesz mogła wybierać między nagrodą z programu Witamy a nagrodą z programu Bonus dla Urody. Niestety, jednocześnie nie można otrzymać nagród z obu programów. Jeśli zdecydujesz się na nagrodę z programu Bonus dla Urody, nie będzie możliwości powrotu do nagrody z Programu Witamy.

PROGRAM WITAMY (12.04-2.05.2023

Załóż konto w Oriflame wypełniając formularz rejestracyjny i odbierz zniżkę na wszystkie produkty. Za Twoje pierwsze zamówienia odbierzesz atrakcyjne nagrody z Programu Witamy.

Zapraszamy do udziału w naszym wyjątkowym Programie Witamy! Dla klientów korzystających z katalogów 9-12, przygotowaliśmy wiele ekscytujących korzyści, atrakcyjnych ofert i fantastycznych nagród.

Aby dołączyć do programu, wystarczy złożyć swoje pierwsze zamówienie o wartości minimum 35 PC!

Jakie korzyści otrzymasz dołączając do Oriflame TERAZ?

  • Skorzystasz z darmowej dostawy, jeśli złożysz zamówienie w ciągu 3 dni od rejestracji!

  • Otrzymasz dostęp do nowych ofert z dużymi rabatami w każdym katalogu!

  • Czekają na Ciebie niespodziankowe prezenty od Oriflame!

  • Weź udział w darmowym konkursie z nagrodami, które spełnią Twoje marzenia!

  • Skorzystasz z wyjątkowego rabatu 50% na wybrany produkt z katalogu!

Nie czekaj, dołącz do naszego Programu Witamy i ciesz się wyjątkowymi korzyściami!

 
 
 

W Oriflame korzystasz z trzech możliwości; kupujesz na własne potrzeby z rabatem, zarabiasz na sprzedaży i jeśli chcesz budujesz sieć sprzedaży i zarabiasz na prowizji. Jeśli jesteś zainteresowany budową sieci sprzedaży, wypełnij formularz kontaktowy, pomogę Ci postawić pierwsze kroki i będę wspierać Cię udzielając wskazówek, a jeśli wyjątkowo się zaangażujesz, pomogę Ci osiągać kolejne poziomy w planie marketingowym.

Oriflame oferuje trzy możliwości: Kupowanie z Rabatem; Zarabianie poprzez sprzedaż; Zarabianie poprzez budowanie grupy - sieci sprzedaży - sam/a zdecyduj co wybierasz!

Wypełniłaś właśnie formularz rejestracji? Świetnie! Dołączyłaś właśnie do grona klubowiczów/klientów VIP Oriflame. Za swoje pierwsze zamówienia na określoną kwotę (50 punktów członkowskich) otrzymasz atrakcyjne nagrody. Oriflame potrafi zaskakiwać swoich lojalnych klientów niespodziankami. Program Witamy to pierwsza taka niespodzianka. Za swoje pierwsze zamówienia w Oriflame otrzymasz atrakcyjne nagrody za symboliczną kwotę.  Wystarczy, że Twoje pierwsze zamówienie złożysz na określoną ilość punktów, żeby w kolejnym odebrać swoją nagrodę i tak, przez okres trzech pierwszych katalogów, aż zbierzesz całą kolekcję wspaniałych nagród z Programu Witamy Oriflame 🙂 Podoba Ci się taka opcja? Jesteś zainteresowana? To do dzieła. Wybierz swoje ulubione kosmetyki Oriflame z aktualnego katalogu 🙂  Jeśli jeszcze nie masz konta w sklepie Oriflame, wypełnij formularz rejestracji na tej stronie i poczekaj na wiadomość od Oriflame.

Jeśli jeszcze nie masz swoich ulubionych kosmetyków Oriflame, jestem przekonana, że przeglądając aktualny katalog, wybierzesz odpowiednie dla siebie i staną się one Twoimi ulubionymi 🙂 Ciesz się rabatem i korzystaj z najlepszych ofert i promocji 🙂

Program Witamy Oriflame to okazja do przetestowania kosmetyków Oriflame w niższej cenie a przy okazji możliwość odbierania atrakcyjnych nagród za symboliczną kwotę.

Zapraszam Cię do zapoznania się z fantastycznym Programem Witamy  dla nowych konsultantów, klientów VIP. Program Witamy wyjątkowo trwa od 27 lipca aż do 30 sierpnia. Wartość nagród, które otrzymasz za swoje pierwsze zamówienia w Oriflame to aż ponad 600 zł. Wystarczy w swoim pierwszym katalogu, w którym dokonałaś rejestracji złożyć pierwsze zamówienie, lub łącznie w danym katalogu na 50 punktów. Zamówienie na 50 punktów to około 190-200 zł po cenie klubowej, już ze zniżką. Za każdy katalog, w którym dokonałaś zakupu na 50 punktów, nagrodę z Programu Witamy odbierasz w kolejnym katalogu. Aby odebrać nagrodę nie potrzebujesz 50 punktów, wystarczy zamówić nawet jeden kosmetyk. Nagroda będzie czekała na Ciebie do odebrania w drugim kroku zamówienia.

To dla Ciebie świetna okazja by wymienić kosmetyki, których dotychczas używałaś na kosmetyki Oriflame. Masz możliwość przetestować je z rabatem i odebrać świetne nagrody za zamówienia jak kosmetyki, piękne zapachy oraz urządzenie do smażenia powietrzem. Zapraszam do świata piękna. Do świata Oriflame 😉

W katalogach wakacyjnych, a dokładniej do 30 sierpnia, czeka na Ciebie darmowa dostawa, przy Twoim pierwszym zamówieniu. Jeśli to Twoje pierwsze zamówienie w Oriflame, możesz zamówić dowolny produkt z katalogu, a otrzymasz rabat 20% a kurier dostarczy dla Ciebie przesyłkę bez opłaty za dostawę.

Program Witamy Oriflame

Czy trzeba składać zamówienia co katalog? Czy można zrezygnować po zakończeniu Programu Witamy?

Jeśli kosmetyki Oriflame nie spełnią Twoich oczekiwań, lub będziesz chciała wrócić do swoich ulubionych, to możesz zrezygnować z zamawiania w Oriflame kiedy tylko będziesz miała ochotę, bez podawania żadnej przyczyny. Po prostu nie składasz zamówień. Twoje konto w Oriflame wygaśnie po roku od Twojego ostatniego zamówienia. Jeśli założyłaś kartę rabatową w Oriflame, ale nie złożyłaś żadnego zamówienia, wtedy Twoje konto w Oriflame automatycznie wygasa po okresie dwóch katalogów, tj. około sześciu tygodniach. Pamiętaj, w Oriflame to Ty decydujesz, jak i kiedy korzystasz ze swojego konta!

Być może zaraz po rejestracji spotkasz się z koleżanką i opowiesz jej, że założyłaś konto w sklepie Oriflame, by kupować taniej kosmetyki. Powiesz o świetnych ofertach i nagrodach z Programu Witamy. Wtedy może się okazać, że Twoja przyjaciółka także będzie chciała założyć kartę rabatową w sklepie Oriflame. Możesz zaprosić koleżankę do Oriflame do swojej grupy a Oriflame wynagrodzi także Ciebie za zamówienie Twoje na 50 punktów i Twojej koleżanki.

Aby zaprosić osobę do Oriflame, do Twojej grupy, zaloguj się na swój profil w sklepie Oriflame loginem i hasłem otrzymanym w wiadomości powitalnej od Oriflame, zaraz po wypełnieniu formularza rejestracji na tej stronie, Następnie wybierz z menu strony po lewej stronie Biznes w Oriflame -> Zapraszaj do Oriflame -> Zaproś nową osobę.

Jeśli masz jakieś pytania, na które nie znasz odpowiedzi, skontaktuj się z nami. Możesz wypełnić formularz kontaktowy, lub wysłać do nas e-mail, lub napisać SMS-a. Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, chętnie porozmawiamy z Tobą i udzielimy odpowiedzi przez telefon. Możesz też poprosić o wysłanie nagranego filmiku z instrukcją, jak zapraszać do Oriflame.

Jeśli chcesz zaprosić więcej osób do swojego zespołu, otrzymasz więcej nagród, a także dodatkowe rabaty na kosmetyki od poziomu 4%, tj. osiągnięcia sprzedaży Twojej oraz zaproszonych osób na 400 punktów.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, na które nie znalazłaś odpowiedzi na tej stronie. Wypełnij formularz kontaktowy, lub skontaktuj się z nami telefonicznie wysyłając SMS-a lub dzwoniąc pod numer 660 758 108.

Aby wziąć udział w Programie Witamy dla nowych konsultantów, wypełnij formularz rejestracji i poczekaj na wiadomość od Oriflame.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji na temat rejestracji, odwiedź naszą stronę Rejestracja Oriflame, jeśli chcesz poznać ofertę Oriflame, przejrzyj nasz aktualny katalog Oriflame.


Skontaktuj się z nami:

E-mail: kontakt@oriinfo.pl
tel. 660 758 108