Perfumy Signature dla niej

Zapach orientalno kwiatowy

Nuty głowy: Rabarbar, różowy pieprz, różowy grejpfrut

Nuty serca: tuberoza, frezja, irys, Fleur de Lavande

Nuty głębi/bazy: fasola tonka, drewno sandałowe, ambra

Perfumy stworzone przez  mistrza perfumerii Oliviera Crespa i jego syna Sebastiana.

W nuty zapachu wprowadza nas rześki grejpfrut tańczący ze słodkim rabarbarem w rozpylającej się mgiełce, do których po chwili dołącza różowy pieprz. Z każdą chwilą pierwsze nuty subtelnie oddają miejsca dla akordu Fleur de Lavande, który jest triumfem dla paryskiej lawendy, wraz z którą swój taniec rozpoczyna tuberoza, frezja i irys. Niedługo potem nieśmiało do nich dołącza słodka ambra i fasola tonka. Taka kreacja nut zapachowych przy wsparciu drzewa sandałowego zapewni trwałość, a ich taniec będzie wyczuwalny cały dzień. Ten zapach jak prawdziwa aromaterapia, wprowadzi nas w dobry nastrój.

Różowy pieprz pachnie wyjątkowo wyraziście, ale na tyle subtelnie by nie drażnił. Wyjątkowy jest jego proces pozyskiwania zapachu. Wykorzystuje się jedną z najbardziej bezpiecznych, zaawansowanych i zrównoważonych metod pozyskiwania zapachu w procesie ekstrakcji CO2 – ten proces nadaje zapachom bardzo nowoczesny charakter.

Różowy pieprz pachnie wyjątkowo wyraziście, ale na tyle subtelnie by nie drażnił. Wyjątkowy jest jego proces pozyskiwania zapachu. Wykorzystuje się jedną z najbardziej bezpiecznych, zaawansowanych i zrównoważonych metod pozyskiwania zapachu w procesie ekstrakcji CO2 – ten proces nadaje zapachom bardzo nowoczesny charakter.

Niezwykle piękny, delikatny, a zarazem trwały zapach. Rozwijające się akordy niczym hipnotyzują osoby z otoczenia. Nikt nie przechodzi obok obojętne, zaciekawiony tajemniczym, niezwykle kobiecym i uwodzicielskim zapachem, zawsze zaczepia i pyta o jego markę.
Nagrody za zakupy
Beata
Opinia pochodzi ze strony oriflame.pl

Zapachy świetnie nadają się na prezent. Piękne pudrowo-różowe opakowanie, bardzo zachęcająco wygląda ale piękny zapach i piękne opakowanie to nie wszystko. Flakonik perfum zamknięty jest w drewnianej ramce. W dowolnym momencie możemy uwolnić flakon z objęć ramki i włożyć do niej zdjęcie. Dzięki temu mamy gustowną, nawiązującą do natury drewnianą ramkę na zdjęcia, a także piękne perfumy.

Zainteresowałam Cię zapachem? Powiem Ci jak kupić go taniej.

  • Wypełnij formularz rejestracji  na tej stronie. Kliknij u góry w napis Rejestracja Oriflame na czerwonym tle.
  • Poczekaj na smsa od Oriflame z loginem i hasłem do Twojego konta w sklepie online Oriflame.
  • Potwierdź swoje dane w otrzymanym smsie od Oriflame.
  • Zaloguj się do sklepu oriflame na adres, który przyjdzie do Ciebie w smsie.
  • Kliknij koszyk
  • Wpisz kod na perfumy Signature 38540
  • Możesz przeglądnąć katalog online by wybrać coś jeszcze dla siebie.
  • Na wszystkie produkty masz 20% taniej.
  • Możesz złożyć swoje zamówienie, wybrać miejsce dostawy oraz płatność.
  • Twoje zamówienie będzie u Ciebie w ciągu dwóch dni roboczych.

Do 30 sierpnia dostawa dla osób, które złożą swoje pierwsze zamówienie dostawa gratis, nawet przy jednym zamówionym produkcie Oriflame.

Do 30 sierpnia perfumy Signature dla niej mają cenę promocyjną 71,99, zamiast 135,92

Osoby, które do 30 sierpnia złożą swoje pierwsze zamówienie na ok. 200 zł po cenie już z rabatem, mogą odebrać w kolejnym katalogu atrakcyjną nagrodę z Programu Witamy, oraz brać udział w jego kolejnych etapach.


Skontaktuj się z nami:

E-mail: kontakt@oriinfo.pl
tel. 660 758 108