konsultantka Oriflame

Konsultantka Oriflame

Wyglądaj doskonale Baw się świetnie Zarabiaj pieniądze

Jako Konsultantka Oriflame korzystasz z wielu przywilejów podobnie jak Klient Vip i Partner Biznesowy masz dostęp do produktów ze stałym 20% rabatem oraz do ofert nawet do 80% taniej! Rejestrując się do Oriflame wypełniasz formularz, ale nie musisz decydować od razu jak będziesz korzystać ze swojego konta. Ważne, by w ciągu dwóch pierwszych katalogów od rejestracji złożyć zamówienie, aby zachować członkostwo w Oriflame na rok!. Każde złożone zamówienie, przedłuża Twój okres członkostwa o kolejny rok.

Z Oriflame możesz rozwijać swoją wiedzę kosmetyczną, zdrowego stylu życia oraz sprzedażową. Otrzymasz dostęp do bezpłatnych szkoleń dostępnych na platformie Oriflame oraz organizowanych przez Oriflame przez specjalistów w dziedzinach kosmetologii, pielęgnacji, zdrowia.

Chcesz zostać konsultantką? Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość od Oriflame.

Nagrody dla konsultantek

program witamy Oriflame

Już od pierwszych katalogów możesz odbierać nagrody za swoje zamówienia. W Twoim pierwszym katalogu, w którym złożysz swoje pierwsze zamówienie, czeka na Ciebie  Program Witamy z atrakcyjnymi nagrodami. Po ukończeniu Programu Witamy będziesz brać udział w Programach Lojalnościowych dla Klubowiczów, gdzie oprócz nagród rzeczowych będziesz otrzymywać nagrody pieniężne, które będą obniżać wartość Twojego kolejnego zamówienia.

Oferty dla klubowiczów

testowanie kosmetyków

Co trzy tygodnie mamy premierę nowego katalogu Oriflame a w nim najnowsze oferty, promocje i nowości zgodne z aktualnymi trendami. Ale katalog to nie wszystko. Po rejestracji otrzymasz dostęp do najnowszych ofert nawet 80% taniej. Koniecznie zaglądaj często na swoją strefę konsultanta Oriflame, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami.

Możliwość Rozwoju

szkolenia online

Motywacja i inspiracja podczas szkoleń online. Poczekaj na wiadomość powitalną od Oriflame. Aktywuj konto. Zaloguj się na swoją strefę Oriflame i kliknij zakładkę szkolenia. Solidna dawka wiedzy pozwoli Ci wystartować w Oriflame i osiągać najlepsze efekty.

Dołącz do Oriflame. Zbieraj punkty za swoje zamówienia i odbieraj nagrody z Programu Witamy

tańsze kosmetyki

Po rejestracji poczekaj na wiadomość od Oriflame. Postępuj zgodnie z instrukcją w wiadomości. Wiadomość może przyjść do Ciebie do kilku godzin.

Zobacz przywileje Konsultantki Oriflame

Aby zostać konsultantką Oriflame, wystarczy mieć skończone 16 lat. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego nauczysz się na bezpłatnych szkoleniach Oriflame. Wystarczą chęci, by robić coś nowego i zarabiać przy tym pieniądze. Oriflame możesz robić z pasją. Jeśli polubisz kosmetyki Oriflame tak jak my to z przyjemnością będziesz się nimi dzielić ze znajomymi, dzięki czemu Twój zarobek może wynieść kilkaset złotych miesięcznie. To świetna opcja dorobienia do domowego budżetu. Już dziś wypełnij formularz rejestracji i poczekaj na wiadomość powitalną. Po jej otrzymaniu potwierdź zapisane dane oraz ustaw hasło i to już wszystko. Teraz możesz zalogować się i złożyć swoje pierwsze zamówienie, Czekają na Ciebie kosmetyki 20% taniej i atrakcyjne oferty do 80% taniej! W Oriflame możesz kupować nie tylko kosmetyki, także wysokiej jakości suplementy diety oraz piękną biżuterię Norrsken. Pamiętaj, że w Oriflame nie musisz składać swojego zamówienia co katalog, możesz złożyć raz w roku, by zachować aktywne konto. To Ty decydujesz jak będzie przebiegała Twoja współpraca z Oriflame. Pozwól jednak zachęcić Cię do jak największej aktywności.  Im więcej Twojej aktywności w Oriflame, tym więcej Twojego zysku.

Jako konsultantka Oriflame jesteś Niezależnym Partnerem Marki Oriflame. Możesz korzystać z wielu możliwości, jednak Twoje członkostwo w Oriflame nie narzuca na Ciebie żadnych zobowiązań. Oriflame ma jedną zasadę dla swoich partnerów: im bardziej się zaangażujesz, tym więcej skorzystasz. Ale to o wszystkim Ty decydujesz.

Zobacz, z jakich przywilejów będziesz mogła korzystać po rejestracji.


Skontaktuj się z nami:

E-mail: kontakt@oriinfo.pl
tel. 660 758 108