Więcej radości z kupowania z Kartą Rabatową!

Więcej radości z kupowania z Kartą Rabatową!

Rejestracja jest w pełni darmowa i niezobowiązująca! Otrzymasz 20% rabatu na wszystkie produkty Oriflame

Wygodne zakupy online z Kartą Rabatową

Wygodne zakupy online z Kartą Rabatową

Zamawiasz i odbierasz kosmetyki w dowolnym miejscu w Polsce.

Zarejestruj się w Oriflame już teraz – wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość od Oriflame, lub poczytaj więcej informacji o rejestracji w Oriflame

Sprawdź korzyści posiadania Karty Rabatowej Oriflame! Zapisz się i zyskuj! Dlaczego warto być w Oriflame?

tańsze kosmetyki
Klient Vip

Wypełnij Formularz Rejestracji i odbierz Kartę Rabatową

Kupuj już zawsze taniej niż w katalogu!
Rejestracja jest darmowa i niezobowiązująca, lecz konieczna do uzyskania Karty Rabatowej.

konsultantka Oriflame

Tańsze kosmetyki i suplementy diety z Kartą Rabatową

Rejestracja jest prosta, zakupy online wygodne

Wypełnij formularz, by otrzymać kartę rabatową na wszystkie produkty w katalogu. Po rejestracji i po zalogowaniu się na swoją strefę klubowicza otrzymasz dostęp do wszystkich ofert i promocji. Oferty te zmieniają się dość często. Dlatego też w ciągu trwania jednego katalogu będziesz mieć możliwość skorzystania z wielu ofert.

Karta Rabatowa do niczego Cię nie zobowiązuje. Korzystasz z niej wtedy kiedy jest Ci wygodnie. Wystarczy zalogować się swoim loginem i hasłem, który otrzymasz w wiadomości powitalnej zaraz po wypełnieniu formularza na tej stronie.

Tak jak Klient Vip, Partner Biznesowy czy Konsultant Oriflame będziesz mieć możliwość oszczędzania 20% na swoich zakupach. A także zarobku 25% jeśli komuś polecisz jakiś produkt z katalogu. Będziesz mieć możliwość odbioru nagród z Programu Witamy oraz Programów Lojalnościowych tj. Program Świetny Sprzedawca. Wraz z dostępem do sklepu Oriflame otrzymasz dostęp do darmowych szkoleń kosmetycznych i wiele więcej.

Wysokiej jakości Szwedzkie kosmetyki

Karta Rabatowa Oriflame

Możliwość testowania kosmetyków z 20% rabatem jest ulubioną opcją osób, które rozpoczynają swoją przygodę w Oriflame. Wypełnij formularz rejestracji i z kartą rabatową testuj świetne kosmetyki by znaleźć swoje ulubione.

delikatna pielęgnacja dla wrażliwej cery

Kosmetyki do pielęgnacji Oriflame są przebadane przez dermatologów. Kosmetyki do pielęgnacji oczu są także przetestowane przez alergologów oraz Oftalmologicznie – czyli mówiąc prościej okulistycznie. Szukasz gwarancji na zapewniane efekty? Wybierz kosmetyki NovAge z testami klinicznymi. Kosmetyki Oriflame w swoich składach zawierają naturalne, bo z wyciągów z roślin, a zatem bezpieczne składniki aktywne.

Komfort we własnej skórze

icons8-team-y2T5hT7pWx4-unsplash.jpg

Poczujesz się komfortowo w swojej skórze dzięki całej gamie produktów do pielęgnacji ciała, włosów oraz twarzy produktów Oriflame. To wysokiej jakości kosmetyki, które już od dziś możesz kupować ze stałym rabatem 20%.

Szukasz dla siebie najlepszej pielęgnacji? Skorzystaj z naszych rad i wskazówek na stronie pielęgnacja twarzy.

17 katalogów w roku

Katalogi Oriflame

W Oriflame co trzy tygodnie jest premiera nowego katalogu a wraz z nim nowości zgodne z trendami na światowym rynku kosmetycznym. Z kartą rabatową będziesz mieć dostęp do najnowszych ofert i promocji, które zmieniają się co 21 dni! W Oriflame nie ma czasu na nudę!

kosmetyki dla dzieci

kosmetyki dla dzieci

Swojemu dziecku chcesz podarować wszystko to, co najlepsze.  W Oriflame już od pierwszych chwil życia swojego dziecka możesz zadbać o jego skórę delikatnymi kosmetykami z serii Baby O. Koniecznie poszukaj ich w katalogu. Znajdziesz całą gamę potrzebnych kosmetyków dla swojego maluszka. Kosmetyki Baby O uzyskały pozytywną opinię pediatrów. Przeszły pozytywnie testy alergologiczne oraz dermatologiczne. Baby O to pielęgnacja dla cery najbardziej wrażliwej także dla maluszków z AZS.

Odchudzanie z koktajlem

odchudzanie z koktajlem

Brakuje Ci czasu na zdrowe i sycące posiłki? Koktajlem Superszejk z gamy produktów Wellness By Oriflame możesz zastąpić dowolny posiłek w ciągu dnia. Dzięki niemu nie tylko zaspokoisz głód, ale łatwiej Ci będzie kontrolować kalorie i gubić zbędne kilogramy. No i jest pyszny 🙂

Zobacz pozostałe nasze produkty z oferty Wellness by Oriflame.

Nie czekaj i już dziś korzystaj z przywilejów jakie daje Karta Rabatowa Oriflame.

Jeśli masz więcej pytań. Zadzwoń do nas albo wyślij SMS-a z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Lub wypełnij formularz kontaktowy

A jeśli chcesz już dziś korzystać z rabatów na kosmetyki, wypełnij Formularz Rejestracji i ciesz się tańszymi kosmetykami.

Klient Vip


Skontaktuj się z nami:

E-mail: kontakt@oriinfo.pl
tel. 660 758 108